پنج شنبه, 21 -2670 03:54

جشن بیستمین سالگرد تاسیس شرکت بهارروب تهران مطلب ویژه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

جشن بیستمین سالگرد تاسیس شرکت بهارروب با حضور جمعی از مدیران و کارمندان این شرکت در محل هتل پارسیان انقلاب تهران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور حسین حیدری، موسس و مدیرعامل این شرکت و جمعی از مدیران و کارمندان برگزار شد، از مدیران و کارمندان نمونه تقدیر به عمل آمد و هدایایی به این افراد اهدا شد.

در آغاز این برنامه حسین حیدری به تقدیر و تشکر از پرنسل 3000 نفری شرکت پرداخت و گفت: ما این شرکت را در سال 75 تنها با هفت نفر راه‌انداری کردیم و امروز پرسنل ما به 3000 نفر رسیده است و موفق شده‌ایم بخش عمده‌ای از ماشین‌آلات مورد نیاز شهرداری‌ها را تامین کنیم و با اکثر شهرداری‌ها قراردادهایی منعقد کرده‌ایم و همه این پیشرفت‌ها را بعد از خداوند متعال مدیون کارمندان و مدیران گرامی شرکت هستیم.

rsz 1rsz 1rsz dsc 0503مردادماه 1375 بود که فعالیت رسمی شركت بهارروب تهران با سرمایه‌ای بالغ بر یك میلیارد ریال آغاز و با توجه به دقت و سرعت عمل مجموعه كاركنان در انجام امور كارفرمایان، این شركت موفق شد با ارتقای روز‌افزون كیفیت كار خود، رتبه سوم سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی كشور كه بالاترین رتبه در آن سازمان است را در رشته خدمات عمومی و تاسیسات «به كارگیری ماشین‌نویس، پیش‌خدمت، نظافتچی، متصدی، تعمیركار ساختمان، تعمیر و نگهداری وسایل ارتباطی، نگهداری تاسیسات و تهیه، طبخ و توزیع غذا» به‌دست آورد و با عنایت به نگرش مثبت به منابع انسانی موفق به كسب عنوان واحد نمونه دوستدار كارگر از سازمان تامین اجتماعی شد.
این شركت همچنین انجام كلیه امور خدمات و نظافت مجتمع‌های اداری، مسكونی، بیمارستانی، ساخت و تهیه ابزار آلات، امور پذیرایی و سرویس دهی آبدارخانه، تهیه طبخ، سرو و توزیع غذا، امور نگهبانی، فضای سبز، نصب و نگهداری از تاسیسات ساختمان و ... را برعهده داشته و هر روز به سوی دانش و تجربه جدید در این خصوص گام بر می‌دارد و در این مسیر از پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات و تجهیزات روز دنیا بهره می‌برد.

همچنین در پایان این مراسم به علت مصادف شدن این جشن با ولادت امام رضا (ع) هدایایی نیز به افرادی که هم نام این امام بزرگوار بودند تقدیم شد.

rsz dsc 0679

rsz 1rsz dsc 0292

 

خواندن 748 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 11 شهریور 1395 04:21
کلیه حقوق محفوظ و متعلق است به شرکت بین المللی بهارروب تهران. طراحی سایت: کانون هنرپرداز